RODZAJE  SUFITÓW

POWŁOKI LUSTRZANE

Taki rodzaj powłoki tworzy w pomieszczeniu idealnie gładką powierzchnię z lustrzaną powłoką, powodując optyczne powiększenie powierzchni.

SUFIT NAPINANY PODŚWIETLANY

Przy zastosowaniu takiego rozwiązania możemy w prosty sposób oświetlić pomieszczenie lub użyć jako ozdoby. Technologia opiera się na podświetleniu powłoki diodami LED. W zależności od sposobu podświetlenia uzyskujemy inny rodzaj światła ciepłe, zimne, kolor (możliwość regulacji z pilota, smartfonu). Wraz z profesjonalnym oświetleniem nowej generacji możemy tworzyć różne aranżacje świetlne.

SUFIT NAPINANY Z NADRUKIEM

Istnieje możliwość wydrukowania dowolnego wzoru, zdjęcia (zakładając odpowiednią rozdzielczość) co daje niesamowity efekt i praktycznie niewyczerpywane możliwości. Powłoka jest trwała nigdy się nie odkształca i nie zmienia koloru. Możliwe jest podświetlenie sufitu co potęguje efekt.

GWIEŹDZISTE NIEBO

Możemy stwierdzić że to nasza specjalność! Są to najbardziej efektowne ze wszystkich rozwiązań, przy zastosowaniu światłowodów uzyskujemy niesamowity efekt rozgwieżdżonego nieba tuż nad naszą głową. Polecamy!

Skontaktuj się z nami

 tel. +48 515 600 350

mail : info@sufit-napinany.pl

ul. Przewóz 40, 30-716 Kraków

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon