top of page

Sufity Napinane

Kotwica 1

Sufit napinany to niezwykle lekki i trwały wybór. Nie obciąża stropu, co sprawia, że doskonale sprawdza się w różnych pomieszczeniach. Możemy go zastosować zarówno do obniżenia sufitu w wysokich przestrzeniach, jak i do zamontowania bezpośrednio pod sufitem w niskich pomieszczeniach (ok. 4 cm). Dzięki temu możemy łatwo ukryć wszelkie niedoskonałości, takie jak pęknięcia, plamy czy wady konstrukcyjne. Dodatkowo, sufit napinany stanowi świetne rozwiązanie do schowania pod nim instalacji elektrycznych czy wentylacyjnych.

W przypadku oświetlenia, sufit napinany pozwala na montaż zarówno tradycyjnych punktów świetlnych, jak i nowoczesnych rozwiązań LED i światłowodów, tworząc niesamowite efekty wizualne. Co więcej, jest to rozwiązanie higieniczne, odporne na pleśń, glony, grzyby i bakterie. Dzięki swojej antystatyczności nie przyciąga drobinek kurzu ani innych zanieczyszczeń. Dodatkowo reguluje temperaturę otoczenia, eliminując zjawisko skraplania pary wodnej i tworząc barierę wilgotnościową.

Nie wpływa negatywnie na akustykę pomieszczenia, a wręcz może sprawić wrażenie optycznego powiększenia przestrzeni. To trwałe rozwiązanie, które nigdy nie zmienia koloru i nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Oferujemy gwarancję aż na 15 lat!

bottom of page