Skontaktuj się z nami
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

 tel. +48 515 600 350

mail : info@sufit-napinany.pl

ul. Przewóz 40, 30-716 Kraków

Zielone ściany z mchu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas tworzenia aranżacji wnętrz domu czy firmy zawsze zwraca się uwagę na to, aby była ona unikalna i zapadała w pamięć odwiedzającym. Dlatego też branża wnętrzarska szuka coraz to nowych rozwiązań, które mają na celu wprowadzić wyjątkowy klimat do konkretnych pomieszczeń.

Jednym z niezwykle nowoczesnych technik jest wykonywanie tzw. zielonych ścian. Może brzmi to banalnie, jednak w rzeczywistości są to wyjątkowe, naturalne konstrukcje, które nadadzą pomieszczeniu innowacyjnego wyglądu i klimatu.

Zielone ściany to nowa, oryginalna metoda aranżacji ścian oraz dekoracji wnętrz. Poprzez montaż ściany z żywego mchu pomieszczenie zyskuje wiele odnośnie jego charakteru oraz wyrazistości. Mamy również wrażenie obcowania z naturą bez konieczności jej pielęgnacji. Zielone ściany nie wymagają bowiem naturalnego światła ani wody, co daje właścicielowi ogromny komfort użytkowania.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy jednocześnie, aby tworzone przez nas aranżacje nie wymagały zbyt dużego wkładu ze strony klientów. Dlatego też wykorzystujemy wyłącznie mech wyróżniający się wysoką odpornością na różnego rodzaju grzyby i pleśń.

Myślisz, że zielone ściany z mchu wymagają wyjątkowych warunków? Oczywiście, że nie! Jedynym czynnikiem, który powinien zostać zachowany w danym pomieszczeniu jest wilgotność powietrza co najmniej 40%.

Spójrz na poniższe przykładowe realizacje – podobają Ci się? Skontaktuj się z nami już dziś i zamów u nas własną, zieloną ścianę z mchu!